Sıkça Sorulan Sorular

Genel

Herhangi bir teknik sorunla karşılaşırsanız lütfen teknik ekibimizle iletişime geçin. Şu e-posta adresini kullanarak onlarla iletişime geçebilirsiniz: support@spilgames.com.
Sunabileceğiniz tüm öneri veya geri bildirimleri memnuniyetle karşılıyoruz. Onları şu e-posta adresine göndermekten çekinmeyin: support@spilgames.com.
İnternet sitelerimizden birinde başka bir oyuncuyla sorun yaşamış olduğunuz için üzgünüz. Eğer böyle bir durumla karşılaştıysanız lütfen şu e-posta adresinden destek ekibimizle iletişime geçin: support@spilgames.com.
İnternet sitelerimizdeki reklamlardan biri hakkında endişeleriniz mi var? Eğer öyleyse lütfen şu e-posta adresinden destek ekibimizle iletişime geçin: support@spilgames.com.
İnternet sitelerimize eklemeye değer harika bir oyun bulduğunuzu duyduğumuz için mutluyuz. Çeşitli lisans anlaşmaları veya diğer lojistik sebeplerle bunu yapamayabiliriz ancak kesinlikle bir göz atarız. Lütfen önerinizi şu e-posta adresinden destek ekibimize gönderin: support@spilgames.com.
Beğenerek oynadığınız bir oyun artık mevcut olmadığı için üzgünüz. 2021 yılının Ocak ayında, Flash kullanımdan kaldırıldı. Bir zamanlar çevrimiçi oyunlarımızın çoğunu bu yazılım çalıştırıyordu. Ne yazık ki artık kullanılmadığı için birçok oyun artık çalışmıyor veya internet sitelerimizden bunların tamamen kaldırılması gerekiyor. Muhtemelen sevdiğiniz oyunun kaldırılmasının nedeni budur fakat aynı zamanda çeşitli yasal sorunlar veya sözleşmelerden doğan zorluklardan da kaynaklanıyor olabilir. Daha fazla bilgi isterseniz lütfen şu e-posta adresinden destek ekibimize ulaşın: support@spilgames.com.
Agame.com, en iyi ücretsiz çevrimiçi oyunlara tahsis edilmiş 30'dan fazla internet sitesinden oluşan bir grubun amiral gemisi konumundaki internet sitesidir. Çeşitli dillerde hizmet vermekte olup hepsi de Spil Games tarafından işletilmektedir. Daha fazla gelişme için lütfen Facebook sayfamızdan bizi takip edin.

Hâlâ sorularınız mı var?

Bize Ulaşın