Bulmaca Oyunları

Bulmaca oyunlarında ipuçları aramayı sever misin? Mahjong ve Sudoku gibi zorlayıcı oyunlardan hoşlanır mısın? Tetris gelmiş geçmiş en favori oyunlarından biri mi? Eğer bu sorulardan herhangi birine "evet" diye cevap verdiysen, o zaman muhteşem bulmaca oyunları koleksiyonumuzdan aşırı derecede keyif alacaksın. Burada gizli nesne oyunlarından 3'lü eşleştirme oyunlarına kadar her şey var. Bu çevrimiçi oyunlarda heyecanlı görevlere çık, balonları patlat ve çok daha fazlasını yap.

Mahjong oyunlarının yanında bir sürü başka harika oyun da var. Oynarken heyecandan yerinde duramayacağın bir sürü balon patlatma oyunu var, özellikle de balonlar ekranın altına iyice yaklaştıklarında! Ayrıca sevimli hayvanlar, muhteşem fotoğraflar ve çok daha fazlasını barındıran düzinelerce yapboz oyunu da var.

Daha az heyecan verici ama aynı derecede eğlenceli bir deneyim için ise fark bulma oyunlarından birini dene ve aynı gibi görünen resimlerde farklı şeyleri tespit edip edemeyeceğini gör. Bu ücretsiz çevrimiçi oyun koleksiyonunda çeşit çeşit muhteşem oyun seni bekliyor.